The Park Warsaw rośnie w siłę. Rozpoczęła się budowa siódmego budynku.

wróć do aktualności
Opublikowany: 28 stycznia, 2022

The Park Warsaw rośnie w siłę. Rozpoczęła się budowa siódmego budynku.

wróć do aktualności

The Park Warsaw rośnie razem z nowym i obecnymi najemcami. Powierzchnią biurową na warszawskich Włochach interesują się nie tylko nowi najemcy, ale także firmy, które już mają tu swoją siedzibę. Rozwój kompleksu i nowo powstające, kolejne budynki stwarzają doskonałe warunki do ekspansji w ramach jednego projektu. W pierwszej połowie roku oddano do użytku budynek szósty, do którego z budynku pierwszego swoje siedziby przeniosły i dwukrotnie powiększyły ich powierzchnię, spółki z grupy 1C Entertainment: Qloc, Cenega i Muve. Rozpoczęła się też budowa siódmego etapu projektu. 36% powierzchni w nowo budowanym budynku siódmym wynajęła Konica Minolta.  

The Park Warsaw to samowystarczalny kampus biurowy, zlokalizowany na warszawskich Włochach. W ramach inwestycji powstanie dwanaście budynków biurowych klasy A, o całkowitej powierzchni najmu około 130 000 mkw. W pierwszej połowie tego roku do użytku oddany został budynek szósty i już rozpoczęła się budowa kolejnego budynku, której zakończenie zaplanowane jest na sierpień 2020 roku. The Park Warsaw zapewnia wysoki standard specyfikacji technicznej budynków oraz elastyczne rozwiązania powierzchni biurowej. To co wyróżnia kampus The Park Warsaw to unikatowa architektura z dużą ilością zieleni, tworząca zamkniętą dla ruchu kołowego przestrzeń, dzięki czemu pracownicy postrzegają kampus nie tylko jako miejsce pracy, ale także spędzania czasu i budowania relacji. Duży nacisk w inwestycji położony jest na zbudowanie przyjaznej atmosfery. Na terenie kampusu znajdziemy wyjątkową strefę gastronomiczną The Park Kitchen, kantynę, kawiarnię, sklep spożywczy, fitness klub, a wkrótce również przedszkole.  

„Od samego początku zależało nam na tym, by The Park Warsaw był projektem, w którym najemcy mogą się rozwijać i od ponad dwóch lat udaje się nam z powodzeniem realizować to założenie. Wraz z realizacją kolejnych etapów inwestycji, firmy, które mają już swoje siedziby w The Park Warsaw, decydują się na dalszą ekspansję w ramach projektu. Tak było też w przypadku firmy Konica Minolta, której centrum pokazowe zlokalizowane było w The Park Warsaw, ale główna siedziba firmy mieściła się w innej lokalizacji. Pozytywne doświadczenia wynikające z obecności w naszym projekcie, pomogły najemcy w podjęciu decyzji o przeniesieniu działalności firmy właśnie do The Park Warsaw. Konica Minolta wynajęła 4 400 mkw. w nowo budowanym budynku siódmym. To jeden z wielu najemców, którzy zdecydowali się na ekspansję w ramach The Park Warsaw. 1C Entertainment, Velux, Goodyear, NCR, Akzo Nobel czy British American Tobacco to przykłady kolejnych firm, które rozwijają swoją działalność razem z naszym projektem. W ciągu ostatnich miesięcy wynajmowana przez naszych aktualnych najemców powierzchnia zwiększyła się o ponad 12 000 mkw.” – komentuje Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate