Kolejne przedłużenia umów w The Park Warsaw

wróć do aktualności
Opublikowany: 30 maja, 2022

Kolejne przedłużenia umów w The Park Warsaw

wróć do aktualności

Eaton oraz Kuehne+Nagel przedłużyli umowy najmu w The Park Warsaw – inwestycji realizowanej przez White Star Real Estate. Łączna powierzchnia obu najmów to ponad 3,500 mkw.  

Eaton Electric, producent najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia przedłużył umowę najmu 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w The Park Warsaw na najbliższe 5 lat. Kolejnym najemcą, który zdecydował się na kontynuowanie umowy w The Park Warsaw jest Kuehne+Nagel. Polski oddział międzynarodowego przedsiębiorstwa transportowo-logistycznego zajmuje w warszawskim kompleksie powierzchnie ponad 1,1 tys. mkw. Umowa najmu została przedłużona o 7 lat.

„Przedłużenia oraz nowe umowy w The Park Warsaw to przykład na to, że lokalizacja i budynki zapewniają wysoki standard pracy i są popularne wśród firm. Cieszymy się, że od wielu lat
z powodzeniem umożliwiamy rozwój i wzrost naszym najemcom. Niezmiennie dążymy do poprawy naszych standardów, oferując nowoczesne powierzchnie biurowe oraz obsługę na najwyższym poziomie” – komentuje Anna Sztolc-Dudek, Senior Leasing and Tenant Care Manager w White Star Real Estate.

The Park Warsaw to samowystarczalny kampus biurowy, zlokalizowany na warszawskich Włochach.
W ramach inwestycji powstanie dwanaście budynków biurowych klasy A, o całkowitej powierzchni najmu około 130 000 mkw. The Park Warsaw zapewnia wysoki standard specyfikacji technicznej budynków oraz elastyczne rozwiązania powierzchni biurowej. To, co wyróżnia kampus The Park Warsaw to unikatowa architektura z dużą ilością zieleni, tworząca zamkniętą dla ruchu kołowego przestrzeń, dzięki czemu pracownicy postrzegają kampus nie tylko jako miejsce pracy, ale także spędzania czasu i budowania relacji. Duży nacisk w inwestycji położony jest na zbudowanie przyjaznej atmosfery. Na terenie kampusu znajdziemy wyjątkową strefę gastronomiczną The Park Kitchen, kantynę, kawiarnię, sklep spożywczy, fitness klub, a także dwujęzyczne przedszkole.