Fujifilm dołącza do The Park Warsaw

wróć do aktualności
Opublikowany: 2 sierpnia, 2023

Fujifilm dołącza do The Park Warsaw

wróć do aktualności

Warszawski biurowiec The Park Warsaw zyskał nowego najemcę. Po 20 latach w poprzedniej lokalizacji przy Alejach Jerozolimskich, na zmianę siedziby zdecydowała się spółka Fujifilm Poland sp. z o.o, która zajmie ponad 1000 mkw. powierzchni na 1. piętrze budynku B7.

Japoński koncern Fujifilm dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Jego technologie wykorzystywane są w opiece zdrowotnej, poligrafii, urządzeniach optycznych, obrazowaniu cyfrowym i produktach związanych z drukiem i cyfryzacją dokumentów, ale także w produktach konsumenckich – aparatach fotograficznych, lornetkach. Przeniesienie biura do The Park Warsaw stanowi kolejny krok przedsiębiorstwa w celu dalszego rozwoju.

Uwzględniając potrzeby firmy, wynikające z jej ciągłego rozwoju oraz wzrastającej roli polskiego oddziału w regionie CEE, konieczność konsolidacji wszystkich biznesów „pod jednym dachem” oraz dostosowanie biura do hybrydowego systemu pracy, jednocześnie dbając o zwiększenie komfortu pracowników, wybraliśmy miejsce najlepiej spełniające nasze oczekiwania – powiedział Paweł AugustynCEO CEE Region w Fujifilm.


Biuro Fujifilm w The Park Warsaw zostało zaprojektowane z myślą o nowoczesnym i ergonomicznym miejscu pracy. Pracownicy będą mieć dostęp do zaawansowanych udogodnień, które pozwolą im efektywnie pracować i rozwijać swoje umiejętności. Przestrzeń zostanie wyposażona w najnowsze technologie i zoptymalizowana pod kątem komfortu i współpracy zespołowej.


Jako właściciel i zarządca The Park Warsaw, z przyjemnością wspieramy naszych najemców w osiąganiu ich celów biznesowych. Tak samo będzie z Fujifilm – wiemy, że koncept biura i potrzeby najemcy wpisują się w naszą bogatą ofertę nowoczesnych udogodnień dla pracowników. Na warszawskim rynku wyróżnia nas bowiem wyjątkowo zielona przestrzeń, tworząca zdrowe środowisko pracy, pełna infrastruktura dla rowerzystów (stacje Veturilo, szatnie, prysznice oraz parking), oferta usługowo-gastronomiczna w kompleksie, siłownia oraz dodatkowe linie transportu zbiorowego. Jesteśmy zaszczyceni, że po 20 latach Fujifilm postanowił przenieść swoje biuro właśnie do The Park Warsaw i liczymy na równie długą współpracę – mówi Bartosz PrytułaManaging Partner w White Star Real Estate

Otwarcie nowego biura Fujifilm w The Park Warsaw zaplanowane jest na I kwartał 2024 roku.