THE PARK WARSAW

Po sukcesie komercyjnym dwóch pierwszych budynków The Park Warsaw, które odpowiednio zostały wynajęte w 95% oraz 85% polskim i międzynarodowym korporacjom, będący w budowie budynek trzeci ma pierwszego najemcę British American Tobacco.

British American Tobacco zajmie powierzchnię ok. 2,500 mkw. w budynku 3 kompleksu biurowego klasy A - The Park Warsaw. Okres obowiązywania umowy obejmuje 6 lat, a najemca wprowadzi się już w sierpniu br.

Trwają prace budowlane Budynku 3 i 4. W Budynku 3, którego oddanie przewidziane jest na sierpień br., zakończono budowę drugiego piętra, a w Budynku 4 trwa budowa podziemnego garażu.

Dwa nowo powstające budynki biurowe o powierzchni odpowiednio 11 900 mkw. i 11 400 mkw. cieszą się już teraz dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców. 

Arrow zajmuje powierzchnię 445 mkw. w Budynku 2 kampusu biurowego. Firma jest wyspecjalizowanym dystrybutorem produktów informatycznych oferującym rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury programowej. Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi spółkami zależnymi Arrow jest także partnerem jest także partnerem edukacyjnym EMC, IBM i Oracle. W Arrow ECS Services zlokalizowane jest Oracle HUB (ISV Migration Center i Partner Academy), służące swoją pomocą partnerom Oracle.